Product image 1
Product image 2
Product image 3
Product image 4
Product image 5
Product image 6
Product image 7
Application:
2007-2021 Jeep Wrangler JK JL
Features:
The adjustable minimum eye to eye length is 8.3in. (210mm). The adjustable maximum eye to eye length is 12.6in. (320mm). The adjustable length is 4.4in. (110mm)
Adjustable Front Sway Bar Quicker Disconnect System 2.5-6in. lift
Link is mountable, adjustable and greased
Great Improve Off-Road Performance
Adjustable Threaded Body to adopt Your Vehicle
Replace Fixed mounted version of 2030 and 2034 front sway bar disconnects
Easy Lubrication with Convenient Grease Fittings Allow
The accessories in the photos are included
1 year warranty for any manufacturing defect
Sway Bar Benefit:
Product Information
Shipping & Returns
Description
Application:
2007-2021 Jeep Wrangler JK JL
Features: